Leidinių įsigijimas: perkančiai organizacijai išrašome sąskaitą-faktūrą, siuntimo išlaidos - 3€,. Perkant didesnį kiekį, galima tartis dėl nuolaidos (pasiūlymas galioja ir fiziniams asmenims).

Norėdami įsigyti leidinius susisiekite su mumis telef.: 867225603 arba parašykite e-mail This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

"Altinė išilginė fleita" (Pradžiamokslis + kompaktinė plokštelė)
Leidinys skirtas muzikos ir bendrojo lavinimo mokyklų muzikos mokytojams, savarankiškam mokymuisi.
Leidinyje pateikiama altinės išilginės fleitos pirštuotė, etiudai ir gamos technikos įvaldymui bei pjesės su akompanimentu (Renesanso, baroko, klasicizmo, romantizmo epochų muzikos pavyzdžiai).
Mokomasis leidinio priedas - kompaktinė plokštelė. Ją įsigiję galėsite pasiklausyti kūrinio atlikimo bei patys pagroti fleitos partiją su fonogramos pritarimu.
Pradžiamokslio kaina – 20€,, kompaktinės plokštelės -10€,.
 
"Sopraninė išilginė fleita" (Solisto knyga + klavyras + kompaktinė plokštelė)
Leidinys skirtas muzikos ir bendrojo lavinimo mokyklų muzikos mokytojams bei savarankiškam mokymuisi.
Nuosekliai ir prieinamai išdėstyta mokomoji medžiaga sudaro galimybę mokytis groti išilgine fleita ir neturintiems specialaus muzikinio pasirengimo.
Komplekto kaina - 45€,; perkant atskirai: solo knyga - 20€,  klavyras -20€, kompaktinė plokštelė - 10€,.
 
"Klarnetas. Pradžiamokslis"(Solisto knyga + klavyras)
Leidinys skirtas muzikos ir meno mokykloms. Leidinyje publikuojami pratimai, etiudai, duetai, pjesės ir stambios formos kūriniai su akompanimentu.
Komplekto kaina – 40€, (solisto knyga –20€, klavyras – 20€)
 
"Saksofonas. Pradžiamokslis" (Solisto knyga + klavyras)
Leidinys skirtas muzikos ir meno mokykloms. Leidinyje publikuojami pratimai, etiudai, duetai, pjesės ir stambios formos kūriniai su akompanimentu.
Komplekto kaina - 40€ (solisto knyga - 20€, klavyras - 20€)