Laureatai:

2017m. XI-jame tarptautiniame jaunųjų atlikėjų ansamblių konkurse-festivalyje saksofonų kvartetas(A.Žėkas, L.Bagdonavičius, D.Kišonas, J.Mikolainis) užėmė i-ąją vietą
2016m. XXIV-ąjame J.Pakalnio jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais ir mušamaisiais instrumentais konkurse Agnius Žėkas, (saksofonasas, I grupė) laimėjo II -ąją vietą;
2014m. XXII-ąjame J.Pakalnio jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais ir mušamaisiais instrumentais konkurse Liaunas Bagdonavičius, (išilginė fleita, III grupė) laimėjo I -ąją vietą;
2014m. XXII-ąjame J.Pakalnio jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais ir mušamaisiais instrumentais konkurse Agnius Žėkas, (klarnetas, I grupė) laimėjo III -ąją vietą;
2014m. XXII-ąjame J.Pakalnio jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais ir mušamaisiais instrumentais konkurse Aurelijus Kauneckis, (saksofonas, II grupė) laimėjo III-ąją vietą;
2013m. I-ąjame Vilniaus krašto mokyklų jaunųjų fleitistų festivalyje studijos išilginių išilginių fleitų konsortas buvo apdovanotas dviem specialiais diplomais: už nuoširdų muzikavimą ir artistiškumą ir už geriausią lietuviškos pjesės atlikimą;
2012m. XX-ąjame J.Pakalnio jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais ir mušamaisiais instrumentais konkurse Liaunas Bagdonavičius, (išilginė fleita, II grupė) laimėjo II-ąją vietą;
2012m. XX-ąjame J.Pakalnio jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais ir mušamaisiais instrumentais konkurse Dominykas Kišonas, (išilginė fleita, III grupė) laimėjo III-ąją vietą;
2010m. XVI-ąjame J.Pakalnio jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais ir mušamaisiais instrumentais konkurse Rokas Barzdžius, (saksofonas, III grupė) laimėjo Gran Prix;
2010m. XVIII-ąjame J.Pakalnio jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais ir mušamaisiais instrumentais konkurse Dominykas Kišonas, (išilginė fleita, II grupė) laimėjo I-ąją vietą;
2010m. XVIII-ąjame J.Pakalnio jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais ir mušamaisiais instrumentais konkurse Liaunas Bagdonavičius, (išilginė fleita, I grupė) laimėjo I-ąją vietą;
2008m. XVI-ąjame J.Pakalnio jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais ir mušamaisiais instrumentais konkurse Rokas Barzdžius, (saksofonas, II grupė) laimėjo I-ąją vietą;
2008m. XVI-ąjame J.Pakalnio jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais ir mušamaisiais instrumentais konkurse Dominykas Kišonas, (išilginė fleita, I grupė) laimėjo II-ąją vietą;
2007m. studijos išilginių fleitų konsortas – II-ojo tarptautinio muzikos ir meno mokyklų pučiamųjų instrumentų ansamblių festivalio "Šiauliai – 2007" svečias;
2007m. IV tarptautiniame vaikų ir jaunimo festivalyje-konkurse "Pavasario trimitai 2007" "D" kategorijoje studijos išilginių fleitų kvartetas laimėjo I-ąją vietą;
2006m. XIV-ąjame J.Pakalnio jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais ir mušamaisiais instrumentais konkurse Rokas Barzdžius, (išilginė fleita, III grupė) laimėjo I-ąją vietą;
2006m. XIV-ąjame J.Pakalnio jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais ir mušamaisiais instrumentais konkurse Rokas Lukšys, (išilginė fleita, IV grupė) laimėjo I-ąją vietą;
2004m. XII-ąjame J.Pakalnio jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais ir mušamaisiais instrumentais konkurse Rokas Barzdžius, (išilginė fleita, II grupė) laimėjo I-ąją vietą;
2004m. II-ąjame tarptautiniame jaunųjų atlikėjų kamerinės muzikos festivalyje-konkurse studijos išilginių fleitų konsortas laimėjo II-ąją vietą;
2003m. Dzūkijos jaunųjų atlikėjų kamerinės muzikos festivalyje-konkurse studijos išilginių fleitų konsortas laimėjo I-ąją vietą;
2002m. X-ąjame J.Pakalnio jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais ir mušamaisiais instrumentais konkurse Anatolijus Oleinik, (išilginė fleita III grupė) laimėjo I-ąją vietą;
2002m. X-ąjame J.Pakalnio jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais ir mušamaisiais instrumentais konkurse Rokas Barzdžius, (išilginė fleita, I grupė) laimėjo II-ąją vietą ;
2000m. VIII-ąjame J.Pakalnio jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais ir mušamaisiais instrumentais konkurse Ramūnas taraila, (klarnetas II grupė) laimėjo II-ąją vietą;
2000m. VIII-ąjame J.Pakalnio jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais ir mušamaisiais instrumentais konkurse Anatolijus Oleinik, (išilginė fleita II grupė) laimėjo I-ąją vietą;
1998m. VI-ąjame J.Pakalnio jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais ir mušamaisiais instrumentais konkurse Anatolijus Oleinik, (išilginė fleita II grupė) laimėjo II-ąją vietą;
1996m. IV-ąjame J.Pakalnio jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais ir mušamaisiais instrumentais konkurse Anatolijus Oleinik, (išilginė fleita I grupė) laimėjo I-ąją vietą;
1996m. IV-ąjame J.Pakalnio jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais ir mušamaisiais instrumentais konkurse Aleksandras Boboško, (klarnetas I grupė) laimėjo I-ąją vietą;
1996m. IV-ąjame J.Pakalnio jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais ir mušamaisiais instrumentais konkurse Marius Černiauskas, (saksofonas II grupė) laimėjo I-ąją vietą;
1995m. III-ąjame J.Pakalnio jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais ir mušamaisiais instrumentais konkurse konkurse Aleksandras Boboško, (klarnetas I grupė) laimėjo I-ąją vietą;
1995m. III-ąjame J.Pakalnio jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais ir mušamaisiais instrumentais konkurse Marius Černiauskas, (saksofonas I grupė) laimėjo II-ąją vietą;
1993m. II-ąjame J.Pakalnio jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais ir mušamaisiais instrumentais konkurse Aleksandras Boboško, (klarnetas I grupė) laimėjo II-ąją vietą;
1993m. II-ąjame J.Pakalnio jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais ir mušamaisiais instrumentais konkurse Marius Černiauskas, (saksofonas I grupė) laimėjo II-ąją vietą;
1990m. I-ąjame J.Pakalnio jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais ir mušamaisiais instrumentais konkurse Paulius Rinkevičius, (klarnetas I grupė) laimėjo II-ąją vietą;
1990m. I-ąjame J.Pakalnio jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais ir mušamaisiais instrumentais konkurse Giedrė Juonytė, (klarnetas I grupė) laimėjo I-ąją vietą;
1990m. I-ąjame J.Pakalnio jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais ir mušamaisiais instrumentais konkurse Aleksandras Boboško, (išilginė fleita I grupė) laimėjo diplomą;