Dėmesio! Šiais metais nuo rugsėjo startuoja orkestro studijos programa, atliepanti šiuolaikiniam muzikantui keliamus iššūkius: Jūs turėsite galimybę ne tik išmokti groti pučiamaisiais instrumentais, bet ir dirbti su muzikinėmis-kompiuterinėmis programomis. Kviečiame mokyklinio amžiaus vaikus ir suaugusius. Visais klausimais kreipkitės į studijos vadovą(tel.:867225603).

Studija Įkurta 1994 metais.

Veiklos sritys: koncertinė veikla, metodinės literatūros rengimas ir platinimas, neformalus ugdymas.

Studijoje veikia pučiamųjų instrumentų orkestras, saksofonų kvartetas. Šie kolektyvai yra parengę koncertines programas, groja įvairiuose renginiuose, konferencijose, seminaruose. Studijos solistai groja foninę muziką su saksofonu ir išilgine fleita privačiuose renginiuose.

Trijose kompaktinėse plokštelėse studija yra įrašiusi populiariausių estradinių dainų instrumentines versijas (saksofonas, klarnetas, išilginė fleita).

Studija yra parengusi ir išleidusi klarneto ir saksofono pradžiamokslius, skirtus muzikos ir meno mokykloms. Sopraninės ir altinės išilginių fleitų pradžiamoksliai skirti ne tik specializuotoms muzikos mokymo įstaigoms, bet ir bendrojo lavinimo mokykloms, savarankiškam mokymuisi.

Studijoje mokyklinio amžiaus vaikai mokomi groti išilginėmis fleitomis, klarnetu, saksofonu. Mokiniams sudaryta galimybė pagal poreikį rinktis mokomas disciplinas. Gabiausieji mokiniai mokomi pagal profesinės linkmės muzikinio ugdymo modulio programą. Baigusiems studiją ir įvygdžiusiems numatytą programą, išduodamas LR švietimo ministerijos neformaliojo vaikų švietimo pažymėjimas.

 

 

Studijos adresas - M.K.Čiurlionio g. 74-23, LT-66143 Druskininkai